مجازات ایران آمریکا ایرانی دریایی

مجازات: ایران آمریکا ایرانی دریایی آمریکایی اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حمله تلویزیون به کی‌روش با همان منوی همیشگی!

به گزارش خبرورزشی؛ در آستانه جام جهانی و در حالی که تیم ملی کشور عزیزمان ایران نیاز به آرامش و همینطور حمایت همه جانبه دارد، رسانه ملی همچنان باتکلیف به نظر می

حمله تلویزیون به کی‌روش با همان منوی همیشگی!

حمله تلویزیون به کی روش با همان منوی همیشگی!

عبارات مهم : برنامه

مایلی کهن باردیگر حمله ای گازانبری به سرمربی تیم ملی داشت.

به گزارش خبرورزشی؛ در آستانه جام جهانی و در حالی که تیم ملی کشور عزیزمان ایران نیاز به آرامش و همینطور حمایت همه جانبه دارد، رسانه ملی همچنان باتکلیف به نظر می رسد. آنها نمی دانند باید از موفقیت تیم ملی خوشحال باشند یا ناراحت.

حمله تلویزیون به کی‌روش با همان منوی همیشگی!

برنامه ای که روز گذشته در شب شش روی آنتن رفت و به کی روش و تیم ملی تاخت، نمونه واضح این سیاست نامشخص صدا و سیما و سازندگان برنامه ورزشی آن هست. هنوز هیچکس نمی داند با چه علمی، مصطفی کارخانه که مربی والیبال است باید فوتبال را نقد کند! فضای برنامه به شکلی بود که او هم ناخواسته باید فوتبال را نقد می کرد چون مجری برنامه این را می خواست.

حضور مایلی کهن، به عنوان کسی که به ادعای خودش هیچگاه تریبون ندارد(!) و همواره تریبون ها در اختیار موافقان تیم ملی هست، از جمله نکات مهم برنامه بود. او حرف های زیادی زد و حتی از این گفت که کی روش ماهیانه دو میلیارد تومان از فدراسیون فوتبال پول می گیرد. به روایت مایلی کهن قرارداد این مربی جهت یک سال 24 میلیارد تومان بود. پیش از این او حقوق کی روش را 32 میلیارد تومان در سال هم اعلام کرده بود. جالب اینجاست که در طول برنامه حتی با یک موافق هم تماس برقرار نشد.

به گزارش خبرورزشی؛ در آستانه جام جهانی و در حالی که تیم ملی کشور عزیزمان ایران نیاز به آرامش و همینطور حمایت همه جانبه دارد، رسانه ملی همچنان باتکلیف به نظر می

به نظر نمی رسد در سال جام جهانی و در شرایطی که تیم ملی به اندازه کافی بدبختی دارد، ساخت چنین برنامه هایی سودی جهت فوتبال داشته باشد. یک زمانی است که تیم ملی نتیجه نگرفته و در آن صورت برپایی چنین برنامه ای توجیه دارد ولی هنگامی که تیم ملی به جام جهانی رفته، در گروه فوت افتاده و نیاز به حمایت دارد، آیا باید اینگونه مورد حمله قرار گیرد؟

واژه های کلیدی: برنامه | فوتبال | تلویزیون | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs